Nieuws De zon schijnt weer in onze school in Dhaka

In eerdere nieuwsbrieven vertelden wij u over de tegenslagen die we in onze school in Dhaka hadden. Onze lieve coördinator en “master trainer” Rabeya die plotsklaps overleed en de fysiotherapeut die haar ongeboren baby verloor en in de IC voor haar leven vocht.

Gelukkig schijnt de zon weer in de school. Er is een nieuwe coördinator gevonden en de fysiotherapeut is herstellende. Door de verstedelijking en de rappe bouw van appartementencomplexen verhuist de sloppenwijk naar buitenwijken. Omdat we ons in Dhaka specifiek richten op kinderen met een handicap uit de sloppenwijk, zijn wij mee verhuisd. We hebben een mooie ruime locatie en ook hier weten nieuwe ouders en hun kinderen ons te vinden. In 2023 gaan we het school programma weer volledig oppakken.

dhaka

Nieuws

30 mei 2023 Jaarverslag 2022

Met veel trots en plezier presenteren we ons jaarverslag. Elk jaar is bijzonder op zijn eigen manier, zo…

Lees verder

30 mei 2023 Evaluatie CBR-programma

Met bijna tien jaar ervaring in het implementeren van Community Based Rehabilitation (CBR), hebben DRRA en Niketan, Huib…

Lees verder