Nieuws De zon schijnt weer in onze school in Dhaka

In eerdere nieuwsbrieven vertelden wij u over de tegenslagen die we in onze school in Dhaka hadden. Onze lieve coördinator en “master trainer” Rabeya die plotsklaps overleed en de fysiotherapeut die haar ongeboren baby verloor en in de IC voor haar leven vocht.

Gelukkig schijnt de zon weer in de school. Er is een nieuwe coördinator gevonden en de fysiotherapeut is herstellende. Door de verstedelijking en de rappe bouw van appartementencomplexen verhuist de sloppenwijk naar buitenwijken. Omdat we ons in Dhaka specifiek richten op kinderen met een handicap uit de sloppenwijk, zijn wij mee verhuisd. We hebben een mooie ruime locatie en ook hier weten nieuwe ouders en hun kinderen ons te vinden. In 2023 gaan we het school programma weer volledig oppakken.

dhaka

Nieuws

11 december 2023 Hebben kinderen met een beperking ook rechten?

Kinderen hebben rechten, ze zijn tenslotte ook mensen. Alle mensenrechten gelden ook voor alle kinderen. Het maakt niet…

Lees verder

25 september 2023 Kennisdelen via een kennisplatform

Een belangrijke doelstelling voor Niketan is het delen van kennis en kunde. De afgelopen 25 jaar hebben we…

Lees verder