NieuwsDe zon schijnt weer in onze school in Dhaka

In eerdere nieuwsbrieven vertelden wij u over de tegenslagen die we in onze school in Dhaka hadden. Onze lieve coördinator en “master trainer” Rabeya die plotsklaps overleed en de fysiotherapeut die haar ongeboren baby verloor en in de IC voor haar leven vocht.

Gelukkig schijnt de zon weer in de school. Er is een nieuwe coördinator gevonden en de fysiotherapeut is herstellende. Door de verstedelijking en de rappe bouw van appartementencomplexen verhuist de sloppenwijk naar buitenwijken. Omdat we ons in Dhaka specifiek richten op kinderen met een handicap uit de sloppenwijk, zijn wij mee verhuisd. We hebben een mooie ruime locatie en ook hier weten nieuwe ouders en hun kinderen ons te vinden. In 2023 gaan we het school programma weer volledig oppakken.

dhaka

Nieuws

12 december 2022 Familieleven in Bangladesh en de rol van vaders

Ik kom nu al bijna 30 jaar in Bangladesh en blijf mij verbazen over het familieleven in dit…

Lees verder

12 december 2022 Dromen waarmaken met een kinderboek

“Elke donderdag krijgen we les uit het boek ‘Mijn naam is Runa’. Een belangrijke les die we leren…

Lees verder